21-ročná žena sa na sociálnej sieti prezentovala ako dokonalá matka. Pravidelne zverejňovala fotografie svojich dvoch detí, pričom nezabúdala pripomínať, ako veľmi ich miluje. Po tragédi, ktorú spôsobila, však prišlo šokujúce svedectvo jej partnera.

Tiffany Tate s partnerom Michaelom vychovávala v anglickom Sussexe dve deti. Zatiaľ čo v prípade 4-ročného Harleya prebiehalo všetko v poriadku, 8-týždňové dievčatko Holly také šťastie nemalo. Pred pár dňami bola k domu rodiny privolaná záchranka potom, čo malo bábätku zlyhávať srdce. Aj napriek snahe lekárov sa dieťa nepodarilo zachrániť.

Dôvodom smrti boli viacnásobné zlomeniny a krvácanie do mozgu. Slová matky tiež vôbec nekorešpondovali so zraneniami, ktoré Holly mala. Pitva napokon preukázala, že mala 12-krát zlomené rebrá. Ďalšie fraktúry boli staršie, iné zase čerstvé. Polícia okamžite Tiffany zatkla a obvinila ju z vraždy.

V súdnom procese už vypovedal jej partner, a zároveň otec dievčatka, ktorý všetkých prekvapil, keď vyhlásil, že 21-ročná matka nezvládla výchovu bábätka už od prvých dní. „Raz povedala, že ju malá tak rozčuľuje, že by ju najradšej hodila o stenu. Dokonca ju raz mala v rukách a bola odhodlaná to spraviť,“ povedal podľa thesun.co.uk v súdnej sieni. Muž bol však presvedčený, že ide o popôrodnú depresiu, ktorá postupne ustúpi. Správanie sa jeho milovanej polovičky sa však čoraz viac zhoršovalo až došlo k vražde.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk  |  Foto: Facebook/Michael Roe, Twitter