Matka odložila bábätko v hniezde záchrany: Teraz ho chce naspäť!

Dátum:

Zdravotné sestry v košickej nemocnici Louisa Pasteura zostali pred pár dňami v šoku, keď sa po takmer dvoch rokoch zapol alarm v inkubátore Hniezda záchrany. Matka sa vzdala iba týždňového bábätka, no napokon zmenila názor.

Žena pochádzajúca z Trebišova vložila 20. mája svojho synčeka do inkubátora hniezda záchrany. Zdravotné sestry sa o týždňové bábätko postarali, a taktiež mu bol urobený aj test na ochorenie COVID-19, ktorý bol negatívny.

Po štyroch dňoch však prišlo veľké prekvapenie, keď sa ozvala matka dieťaťa a chlapčeka chcela naspäť. ,,Som myslela, že bude mi lepšie, že sa s tým zmierim, ale neni to tak, je mi stále horšie a horšie, myslím naňho stále, vkuse už doma ani spať vôbec neviem, no proste je mi ťažko za ním. Chcem ho získať naspäť, to sa nedá,“ vyjadrila sa matka pre noviny.sk.

Žena momentálne vychováva dvoch chlapcov vo veku jedného a dvoch rokov, v dôsledku čoho sa domnievala, že o tretie dieťa sa nedokáže postarať. Vo chvíli, keď sa vzdala syna, však prišla o všetky rodičovské práva a bábätko už patrí pod starostlivosť štátu. Slovenka sa tak pokúsi získať svoje dieťa súdnou cestou, pričom musí predložiť dôkazy o svojom materstve.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk  |  Foto: FB/Košický Reportér, Hniezdo Záchrany

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...