Internet obletelo ďalšie virálne video, na ktorom môžeme vidieť mamičku ťahajúcu dcéru násilím do školy. Dané zábery doslova rozdelili ľudí na dve skupiny a zatiaľ čo jedna strana dáva žene za pravdu, tá druhá sa neprestáva udivovať nad zlou výchovou.

Nástup dieťaťa do školy či škôlky nie je jednoduchý. Trucovanie, odvrávanie a každodenné protesty pozná snáď každá mamička. Avšak kým jedna strana sa spomínaný vzdor snaží riešiť pekným slovom, tá druhá vidí riešenie skôr v „ručnom-stručnom“ východisku.

Práve preto sa netreba čudovať nad viralitou kontroverzného videa, kde vidíme ženu ťahajúcu malé dieťa do školy za aktovku. „To je strašné. Ani moja dcéra veľmi nechcela, ale spoločne sme to zvládli, vždy sme sa niesli, objali a ubezpečili, že sa stretneme o pár hodín,“ vyjadrila sa jedna z mamičiek po zhliadnutí videa.

„Ach, kritizujú to len dokonalé matky či skôr ne-matky? Lebo každá z nás, mama, toto zažila, ak nie ešte horšie,“ znie druhá strana publika, ktorá sa na danom videu poriadne zabáva. A čo si o tom myslíte vy? Je podľa vás normálne ťahať dieťa nasilu do školského zariadenia alebo v tom vidíte problém?

VIDEO mamičky s dieťaťom si môžete pozrieť >>>TU<<<

Video: Streamable.com/Twitter l Foto: Twitter, Facebook