Konanie kedysi milovanej matky otriaslo celý svetom. Nič totiž nenasvedčovalo tomu, že by dokázala svojej dcére tak bezcitne ublížiť. Na pomoc napokon prišli susedia, ktorí počuli zúfalé dievčatko volať o pomoc, už bolo však neskoro.

Tragédia vo Veľkej Británií sa dostala vďaka médiám do celého sveta. Na prvý pohľad starostlivá matka Carly Ann Harris totiž utopila svoju 4-ročnú dcérku Ameliu vo vani. Jej besnenie však neskončilo ani potom, ako bolo dievčatko mŕtve, keďže nevládne telíčko zabalila do plachty a odniesla ho na dvor, kde jej pozostatky podpálila.

Susedia najskôr počuli plač a krik, pričom okamžite zalarmovali políciu. Pohľad, ktorý sa naskytol mužom zákona a okolitým susedom, bol strašný. Nepríčetná žena sa snažila vysvetliť, že tak konala na rozkaz anjelov, ktorí jej povedali, že jej dieťa musí byť umyté v studenej vode a spálené. ,,Bude s Bohom. Anjeli si ju zobrali,“ takto zneli podľa idependent.uk jej slová, keď ju zatýkali.

Rodina Carly na súde nakoniec priznala, že dlhšiu dobu trpela úzkostnými stavmi, ktoré, žiaľ, brali na ľahkú váhu. Aj napriek tomu však bude psychicky narušená matka čeliť obvineniu z vraždy, pričom budú nutné vyšetrenia psychiatra, aby učil správnu diagnózu.

Zdroj: independent.co.uk  |  Foto: Pixabay, YouTube