Aktuálna politická situácia na Slovensku neveští nič dobrého, pričom mnohí voliči sú v pomykove z napredovania ústavných činiteľov. Kým posledné parlamentné voľby vyhrala s absolútnym prehľadom strana OĽaNO na čele s Igorom Matovičom, ten sa dnes prihovára občanom so spomínaním na časy, kedy vstúpil do politiky.

Minister financií Igor Matovič s prehľadom využíva sociálne siete na komunikáciu s voličmi či prezentovanie svojich názorov. V štvrtok (28. júla) v nočných hodinách sa opäť rozpísal na Facebooku, kde zverejnil čo to zo svojich myšlienok. „Bolo to dávno. Platilo sa ešte korunou. Prieskum Focusu vtedy ukázal reálnu šancu na ústavnú väčšinu Fica, Mečiara a Slotu. To bola moja červená čiara,“ píše expremiér, ktorý sa podľa vlastných slov vzdal pohodlia, podnikania a peňazí, aby išiel do boja s absolútnym zlom s prázdnymi rukami a srdcom plným odhodlania.

„Bolo to ťažké, veľakrát nemožné, ale dokázali sme to. Boli sme odhodlaný tím. A to je najväčšia sila OĽANO. Srdciari, ktorí idú do boja bez kalkulácií, či sa im to oplatí, či vyhrajú, či boj prežijú. Srdciari, o ktorých sa v ťažkých chvíľach môžete aj naslepo oprieť. Srdciari, ktorí vás od chrbta nezrádzajú, ale vám chrbát kryjú. Rád bojujem spolu s ľuďmi, ktorí majú odvahu a česť. Je to ťažké, ale nebojte sa,“ uvádza Matovič.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/I.M.