Sny boli, sú a asi aj budú ľudí fascinovať. Napriek mnohým pokrokom v tejto oblasti vieme o nich veľmi málo. Alebo rozhodne nie dosť na to, aby nás to ako ľudí uspokojilo, poprípade aby sme nemali ďalšie otázky.

Dnes sa pozrieme na to, čo znamená, ak sa vám sníva častejšie či aspoň niekedy o tom, že s nejakou osobou prežívate intímne chvíľky. Na nasledovných desať otázok odpovedala Lauri Loewenberg, certifikovaná odborníčka na sny. Potom si môžete pozrieť aj fakty o p*rne.

Tu je 10 druhov častých s*xuálnych snov a ich význam:

1. Intímne sny o vašom bývalom

Nemusí to nevyhnutne znamenať, že stále máte city k tomuto konkrétnemu ex, ale mohlo by to signalizovať. Ďalším vysvetlením je, že vo vás zostali nevyriešené problémy. Možno ste stále trochu zranený z toho, ako to všetko skončilo, alebo by ste sa mohli báť, že čokoľvek sa deje vo vašom súčasnom vzťahu, môže skončiť rovnako.

2. Pikantné sny o celebritách

Najjednoduchšia odpoveď je, že takýto sen o celebrite znamená, že daný človek je touto slávnou osobou aspoň trochu posadnutý. Ďalším vysvetlením je, že má obzvlášť silnú túžbu byť úspešný a uznávaný za svoje úspechy.

→ POZRITE SA, AKO SA UKAZOVALA ODHALENÁ DIANA MÓROVÁ

3. Náruživé sny o podvádzaní vášho partnera

Nezľaknite sa! Neznamená to, že sa vás váš mozog chystá naviesť na podvádzanie bez toho, aby ste v tejto veci mali na výber. Snívanie o tom, že máte styk s inou osobou však môže znamenať, že sa vo vašom vzťahu necítite naplnení, či už v spálni alebo mimo nej. Dôležité je, kto je ten dotyčný. Ak je to niekto, s kým ste nedávno trávili čas, možno budete chcieť prehodnotiť, aké dôverné je vaše priateľstvo s touto osobou.

POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE →