Markizácka relácia Teleráno sa stala v piatok ráno svedkom poriadneho trapasu. Šokovaní moderátori Lenka Šóošová a Daro Richter si totiž vypočuli v živom vysielaní vulgárnu nadávku.

Piatkové ráno patrilo ako obvykle na televízií Markíza obľúbenej relácií Teleráno. Lenka Šóošová a Daro Richter chceli v pravidelnej súťaži Vstávaj a vyhraj potešiť niekoho z divákov peknou výhrou.

Sumička 2 500 eur však nepoputovala výherkyni, ktorá síce zodvihla telefón, no nepovedala správne heslo. Namiesto toho z nej vypadol nečakaný vulgarizmus: “Voľakto mi volá neznámy, neviem. Voľáky ko**t sa so mňou zahráva,” ozvalo sa v živom vysielaní. Lenka ostala ako obarená a telefón ráznym pohybom ruky zložila.

Následne sa však do Markízy ozval nešťastný manžel diváčky, aby vysvetlil neobyčajné správanie ženy. Výherkyni totiž od rána vyvolával neznámy človek z utajeného čísla a aj v prípade Lenky a Dara sa teda domnievala, že ide o ďalší z jeho vtipov, pričom netušila, že jej slová počuje celé Slovensko vo vysielaní. Vzniknuté nedorozumenie obidvoch manželov veľmi mrzí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: telerano.markiza.sk │ Foto: Facebook/Zomri