Ako sa zdá, neprajníci nedajú anglickej kráľovskej rodine pokoj ani počas vianočných sviatkov či osláv nového roka. Po počiatočnej radosti zo svadby princa Harryho a americkej herečky Meghan Markle sa totiž na dvojicu spustila mimoriadna vlna kritiky.

Keď neprajníkom nevadí farba pleti bývalej herečky, nájdu si dôvod, prečo ju kritizovať za nedodržiavanie etikety, módny štýl či správanie sa k manželovi. Tentokrát sa mala vojvodkyňa previniť neprimeraným komandovaním princa Harryho, z ktorého sa stal údajne už absolútny “podpapučník”.

Tehotná brunetka mala údajne nastoliť tvrdé pravidlá, pri ktorých sa stal z bývalého kráľa bujarých večierkov tichý muž v domácnosti. Meghan mala 33-ročnému krásavcovi seknúť po prstoch a obmedzila mu konzumáciu alkoholických nápojov. Miesto vína či pohárika whisky má dnes údajne piť maximálne minerálnu vodu, pričom obmedziť musel i nápoje obsahujúce kofeín.

Bývalá hviezda seriálu “Kravaťáci” tiež syna princeznej Diany núti cvičiť jogu, pričom mal okrem požívania mnohých nápojov obmedziť aj cigarety. Napadlo však niekomu, že Harry si možno len vstúpil do svedomia a ako budúci otec chce byť pre svoje dieťa vzorom. Nuž, ktovie, kde je pravda.

Foto: Twitter