Inkognito, relácia televízie JOJ, patrí už dlhodobo medzi divácky najobľúbenejšie programy. Skupina známych osobností počas hádania rôznych profesií zabáva divákov trefnými vtipmi alebo sa navzájom doberajú. Tentokrát však herec Michal Hudák zrejme trafil citlivé miesto moderátora Vlada Voštinára, ktorý neskrýval hnev.

V poslednej epizóde sa štvorica glosátorov v zložení Michal Hudák, Marián “Čeky“ Čekovský, Marcel Forgáč a Zdenka Studenková snažili uhádnuť profesiu, ktorej sa venovala mladá žena Veronika. V priebehu otázok však došlo k napätej atmosfére, ktorú zaklincovala hviezda obľúbeného seriálu Profesionáli.

Hudák si totiž neodpustil komentár, ktorý zrejme nebol voči Vladovi vhodný. ,,Všimli ste si pred troma týždňami, jak povedal Vlado Voštinár: ,Končím s moderovaním!’ A teraz, to je teraz. Sme pri tom,“ zavtipkoval na adresu svojho kolegu. „To je zlý fór, to je na strih,“ podráždene zareagoval moderátor, pričom vo vzduchu ukazoval prstami nožničky, aby strihači túto poznámku odstránili. To sa však nestalo a diváci mali možnosť vidieť, ako Michal zrejme prekročil hranice.

Následne si však hádajúci uvedomili, že zrejme trafili citlivé miesto moderátora a snažili sa mu zalíškať objatím a vyhláseniami, že ho majú veľmi radi. Voštinár však nepôsobil dojmom, že by im tieto vtipy voči jeho osobe odpustil. Síce odmoderoval celú epizódu, je však otázne, čo sa dialo v zákulisí medzi kolegami.

Spomínanú epizódu si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: joj.sk  |  Foto: Facebook