Láska medzi Michalom Gajdošechom a Líviou Chvostíkovou je definitívne minulosťou. Fešák sa pred pár hodinami pochválil na Instagrame novou láskou. Je ňou táto známa slečna?

Láska medzi Michalom a Líviou definitívne vyprchala a kým plavovláska si už užíva v náručí nového priateľa, Michal bol chvíľku sám. Obidvaja sa pritom oficiálne vyjadrili o rozchode a vysvetlili pozadie svojho vzťahu. Vyzerá to ale tak, že už ani fešný model nie je opustený a spoločnosť mu robí krásna slečna.

Na Instagrame totiž odpovedal zvedavým fanúšikom na otázku, či má nejaký vzťah a Michalova odpoveď bola veľavravná: “Niečo sa rysuje, uvidíme,” tvári sa záhadne. Viac ale prezradili fotografie na jeho profile, na ktorých pózuje v objatí s istou tmavovláskou. Rovnaký záber ale zverejnila aj Karin K., ktorá pred štyrmi rokmi zabojovala o titul Miss a získala ocenenie Miss sympatia.

Pri spoločných fotkách s exfarmárom pritom nechýbali ani sladké slová ako “My Bae (môj miláčik, pozn. red.)” či text, ktorý hovorí sám za seba: “Dnes už viem, že všetko sa deje z nejakého dôvodu a všetko je tak, ako má byť. Jednoducho, čo k tebe patrí nestratíš – čo k tebe nepatrí neudržíš. Ďakujem, že si mi prišiel do života a zmenil si ho, môžem byť sama sebou, môžem sa nahlas smiať, vyvádzať a ty vyvádzaš so mnou,” vyznáva sa Karin. Žeby sa črtal nový vážny vzťah?

Michal priznáva, že sa mu črtá nový vzťah
Rovnaký záber ako Michal zverejnila aj Karin K.
Karin má s Michalom množstvo spoločných záberov
Exfarmára označila za “miláčika”
Takto mu pobehuje po byte…
Karin vyhrala pred štyrmi rokmi MIss Sympatia

Zdroj | Foto: Instagram, Facebook