Milan Benda (29) a Tereza Hudecová (25) sa stali počas druhej série šou Svadba na prvý pohľad jedným z najobľúbenejších párov. Diváci si okamžite zamilovali ich príbeh, ktorý sa trochu líšil od tých ostatných. Hrdličky si navyše už od začiatku prejavovali obrovskú náklonnosť.

Milan a sympatická usmiata Tereza chytili za srdcia divákov ihneď od začiatku po tom, ako sa fešný fitnesák rozhodol konať na vlastnú päsť a mladú Slovenku poriadne zaskočil priamo pred oltárom. Hoci si dvojica prešla aj miernymi turbulenciami, napokon ich vzťah vyústil až do veľkého sťahovania do Prahy.

V hlavnom meste sa teraz blondínka snaží nájsť nové uplatnenie, pričom chystá aj veľké prekvapenie v podobe vlastnej značky. A ako to medzi mladými zaľúbencami pokračuje? Milan prezradil, že si skvele rozumejú aj počas spoločného bývania: “Od svadby je to presne sedem mesiacov a áno, stále sme spolu. Bývame spolu, máme sa radi…,” vyzradil ženích pre Nový Čas.

Čo je však ešte oveľa šokujúcejšie, dvojka neplánuje ostať len pri televíznej svadbe. Už v auguste tohto roka by sa chceli zosobášiť aj v skutočnosti, a dokonca sa už mali rozhodnúť aj pre svoje vysnívané miesto, ktorým by malo byť okolie Ďumbiera. Dvojici blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Televízia Markíza