Na obrazovkách televízie JOJ si môžu diváci každý týždeň pozrieť humornú reláciu Sedem pod taktovkou Eleny Vacvalovej. Glosátori sa pravidelne venujú aktuálnym témam s vtipnými poznámkami, pričom kráľom humorných reakcií je rozhodne herec Milan Lasica.

V najnovšej epizóde privítala Elena Vacvalová v štúdiu Oľgu Feldekovú, Milana Kňažka, Milana Lasicu a najnovšiu posilu Jána Snopka. Hostia sa venovali mnohým témam, pričom nezabudli ani na aktuálne kauzy spojené s predsedom parlamentu Boriskom Kollárom.

Jednou z nich bol konflikt priateliek politika so zdravotnými sestrami, pričom predseda strany Sme rodina sa bránil vyjadrením, že ho opatrovali. Milan Kňažko jeho tvrdenie obhajoval s tým, že opateru potreboval, keďže bol imobilný. ,,Čo je lepšie byť imobilný či imbecilný?“ spýtal sa Milan Lasica, no odpoveď od kolegov radšej nedostal.

Glosátori sa taktiež venovali aj kauze otvorenia lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly, ktorého majiteľom je samotný Kollár. Urobil to napriek tomu, že epidemiológovia odporučili lyžiarske strediská neotvárať. ,,Trvám na tom, aby sa aj išiel lyžovať,“ poznamenal 80-ročný herec. Je však zrejmé, že túto sezónu sa multiotecko na lyže rozhodne nepostaví vzhľadom na jeho vážne zranenia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: joj.sk  |  Foto: FB/Sedem, Sme rodina, joj.sk