V nedeľnom Siedmom nebi sa tentokrát medzi inými trpiacimi rodinami objavil aj bývalý farmár Milan Ľalík. Príbeh s jeho chorou manželkou Ľubkou sa ale u divákov nestretol s pozitívnymi ohlasmi. Po tvrdej kritike však zareagovala aj ona.

Nedeľné V siedmom nebi bolo tentokrát niečím výnimočné. Hlavným aktérom jedného z príbehov bol totiž bývalý farmár Milan Ľalík, ktorý sa pokúšal o výhru v 8. sérii reality šou Farma. Milan sa pred Vilom rozhodol prehovoriť o jeho nie príliš ideálnom 22-ročnom manželstve  s Ľubkou, ktorá musela podľa jeho slov znášať mužovu povahu, sebeckosť aj výbušnosť.

Napokon jej osud nadelil aj zákerné ochorenie – rakovinu kostí, čo statočná žena zvládala v jednej dobe len vďaka morfiu. Exfarmár Milan, ktorý sa nedávno verejne obul do víťaza Mirka Povca, si uvedomil svoje chyby a pre manželku chcel od Vila len jediné: dovolenku a po rokoch ju znova požiadať o ruku či vyznať lásku.

Slováci ale po odvysielaní príbehu vyjadrili svoj názor a v komentároch schytal Milan drsnú kritiku za faloš a pretvárku: “Nehnevajte sa na mňa, ale tento príbeh bol trápny… Jediné, čoho mi bolo ľúto, je tá žena..,” píše Lucia. Pridáva sa ku nej aj Štefan: “Nemôžem si pomôcť.. Teatro ako vyšité, žena o takúto publicitu určite nestála. Skôr Milan chcel na seba upozorniť. Zjavne mu chýba “sláva”, ktorú poznal z Farmy,” pričom kritikou nešetrí ani Veronika: “Tento príbeh bol fakt trápny, išiel si dať zaplatiť dovolenku a požiadať ju mohol aj doma, aj lásku vyznať, zrazu milujúci manžel, ten príbeh tam vôbec nemal čo robiť,” myslí si.

Po ostrých slovách sa ale rozhodla prehovoriť aj samotná Ľubka, ktorá kritickým divákom zanechala jasný odkaz: “Prečítala som si všetky komentáre a česť výnimkám, musím povedať, že mi je vás všetkých ľúto. Pobavila som sa neskutočne na vašej dokonalosti a je to zábavné, keď niekto píše o niekom a o niečom, o čom nemá ani len šajnu, ako to v skutočnosti celé je. Proste ste zábavní. No ja vám všetkým prajem šťastné a požehnané vianočné sviatky a všetkým vám veľa, veľa zdravia. A mrzí ma, že vás nepresvedčil, no ale to už je váš problém, aj keď neviem, prečo by mal presviedčať vás,” odkazuje Ľubka.

Napokon sa medzi komentujúcich pridala aj mladá dievčina, ktorá je z rodiny Ľalíkovcov: “No, je to moja rodina, viem o nich všetko, nič nebolo hrané a to, že sa chcel zviditeľniť – do Siedmeho neba môže hocikto napísať a je už len na štábe, či ten príbeh vyberie,” odkazuje naštvane divákom. Ako zapôsobil príbeh lásky na vás?

Milan chcel V siedmom nebi chorej manželke vyznať lásku a zobrať ju na dovolenku
Milana Ľalíka si pamätáte z 8. série Farmy

Zdroj: TV Joj | Foto: Tv Markíza, Tv Joj, Facebook