Polícia sa obracia opäť na verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom mužovi, ktorý mal podľa informácií v nedeľu 1. apríla popoludní odísť z pohostinstva na neznáme miesto. 

 

Nezvestnosť 52-ročného Tibora ŠTRKULU z Handlovej nahlásil v stredu 4. apríla popoludní na políciu v Handlovej Dušan Štrkula – brat nezvestného Tibora. V nedeľu 1. apríla popoludní odišiel z pohostinstva na Mostnej ulici v Handlovej na neznáme miesto. Od tej doby nemá o ňom nikto žiadnu vedomosť a  nevie, kde by sa mohol zdržiavať. Mobilný telefón má vypnutý. “Tibor má sklony k požívaniu alkoholických nápojov, je psychiatrický pacient a  v minulosti sa pokúsil o samovraždu,” uviedla hovorkyňa KR PZ v Trenčíne Elena Antalová.

Tibor je vysoký asi 173 cm strednej postavy, má nafúknuté brucho. Má šedo-modré oči a na krátko ostrihané svetlohnedé vlasy. Naposledy mal na sebe oblečené čierne šušťiakové nohavice a šedú mikinu.

“Akékoľvek informácie, ktoré by smerovali k vypátraniu nezvestnej osoby môžu občania oznámiť na najbližší policajný útvar, alebo na bezplatnú policajnú linku 158 alebo na stálu službu Obvodného oddelenia Prievidza na tel. čísle 096127 3755,” dodala Antalová.

Zdroj/Foto: KR PZ v Trenčíne, hitky.sk