Hudobný svet zasiahla smutná správa o diagnóze jedného z členov slávnej kapely, ktorá hviezdi na pódiách od roku 1991. O svojom zdravotnom stave sa rozhodol prehovoriť samotný hudobník, ktorý plánoval tento rok koncertovať po celej Británii, v Južnej Amerike či Austrálii. Koncerty však vystrieda intenzívna liečba.

Fanúšikov legendárnej skupiny Oasis zarmútila správa o zakladajúcom členovi Paulovi Arthursovi, ktorý je známy po prezývkou “Bonehead“. Talentovaný gitarista oznámil, že mu diagnostikovali rakovinu mandlí. Čoskoro začína s liečbou, kým prognózy lekárov majú byť pozitívne.

56-ročný hudobník sľúbil, že bude informovať verejnosť o vývoji svojej liečby a výsledkoch. Taktiež priznal, že ho mrzia plánované koncerty, ktorých sa nemôže zúčastniť. ,,Je mi ľúto, že prídem o koncerty s Liamom a kapelou. Prajem vám čo najlepšie leto a užite si koncerty, ak sa chystáte, čoskoro sa uvidíme,“ napísal na sociálnej sieti Twitter.

Na vyhlásenie gitaristu zareagoval aj samotný spevák kapely Liam Gallagher, ktorý svojho kolegu, a zároveň dlhoročného kamaráta povzbudil. ,,Posielame VEĽKÚ lásku jedinému a jedinečnému Boneheadovi a jeho rodine, želáme skoré uzdravenie, všetci na vás myslíme, budeš späť na pódiu skôr, než žmrkneš, LG,“ odkázal líder, ktorý má s kapelou tento rok naplánovaných 31 koncertov v Británii, Južnej Amerike, Austrálii a na Novom Zélande.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/boneheadspage  |  Foto: IG/boneheadspage, Pixabay