Niekto zbiera známky, iný rád maľuje, no Sarah Ingle z amerického Denveru má úplne odlišný koníček. [sociallocker]Jej túžba podobať sa na známe Disney postavičky zašla tak ďaleko, že denne strávi tri hodiny premenou na jednotlivé charaktery.

V zbierke má už 17 kostýmov a 16 parochní, ktoré ju dokopy stáli 13 000 €. Dokonca priznala, že na premenu prehovorila aj jej priateľa, ktorého obliekla za princa.

V zbierke 25-ročnej maniačky nájdete populárne princezné ako sú Popoluška, Snehulienka, či Elsa z Ľadového kráľovstva. V skutočnosti Sarah pracuje ako marketingová manažérka, no cez víkendy sa prenesie do svojho rozprávkového kráľovstva a všetok čas venuje svojej premene.  Za hodinové vystúpenie na detských oslavách či iných podujatiach si pýta okolo 130€. ”Obliecť sa do kostýmu trvá dosť dlho, pretože sa skladajú z viacerých vrstiev, ktoré sa viažu zozadu. Pre každú princeznú mám potom odlišný makeup aj parochňu,” hovorí Sarah.

”Nič ma nerobí tak šťastnou, ako keď vidím ten pohľad na detských tvárach, keď ich obľúbená princezná príde na ich oslavu – je to magické.” Ako dobrovoľníčka občas navštívi aj nemocnice, kde sa snaží deťom vyčariť úsmev na tvári. Do kostýmu sa rád navlečie aj jej priateľ, ktorý ju na akcie doprevádza. Zdá sa, že Sarah našla toho pravého muža, ktorý ju vo všetkom podporuje a nevadí mu, ani keď si občas zaspieva Disneyho pesničky.

Svoje princeznovské premeny začala pridávať na instagram pred dvoma rokmi a odvtedy sa jej podarilo nazbierať až 88 000 fanúšikov. Dúfa, že jedného dňa sa jej vystupovanie posunie na iný level a sníva, že sa stane oficiálnou Disney princeznou. Ak by si mohla vybrať, bola by to práve jej obľúbená morská panna Ariel.

Zdroj: Dailymail.co.uk  Foto: Instagram.com, Pixabay.com [/sociallocker]