Moderátorka Miriam Kalisová (32) je na obrazovkách vždy usmiata a pozitívne naladená. O to viac šokoval jej komentár na sociálnej sieti, kedy na bežnú poznámku fanúšičky zareagovala dosť prehnane a neznámu ženu poriadne uzemnila.

Mirka Kalisová patrí ku krásnym a usmiatym ženám a o tom svedčia aj jej posledné fotky na sociálnych sieťach. Okrem iného si dala moderátorka mierne zosvetliť svoje blond vlasy, aby sa zbavila žltkastého odtieňa. Na to zareagovala neznáma fanúšička nevinným komentárom o niekdajších hnedých vlasoch Mirky: “Osobne by som u vás, Mirka, išla do tmavšej farby, keďže ste belšia v tvári. Ako brunetka ste boli 100-krát krajšia,” napísala pod fotku Miriam.

Na tento bežný komentár, z ktorého bolo zjavné, že fanynka chcela len vyjadriť svoj názor, zareagovala moderátorka viac ako podráždene a na neznámu ženu vyletela s ostrými slovami: “Pre každú ženu je najdôležitejšie, aby bola spokojná ona. Ja si tak vždy predtým, ako niekomu niečo poviem, v hlave položím otázku, či tým toho človeka poteším. Ak zhodnotím, že nie a ten človek to nepotrebuje odo mňa počuť, radšej nepoviem nič,” ohradila sa. Nevedno, čo predchádzalo tomuto nervóznemu výpadu, no asi by každý očakával, že po rokoch v médiách už Mirku takáto drobnosť nerozhodí.

Za všetkým je nevinný komentár k tejto fotke

Zdroj | Foto: Instagram