Je krásna, mladá a úspešná, no v posledných mesiacoch ju zradilo zdravie a súťaže krásy sa stali tou najmenej podstatnou vecou. Jej zdravotný stav sa napokon tak zhoršil, že lekári museli urýchlene konať.

Daniella Alvarez sa v roku 2011 stala Miss Kolumbie a o rok neskôr svoju krajinu reprezentovala na Miss Universe. Aj napriek tomu, že nevyhrala, svoju slávu využila a stala sa nielen modelkou, ale aj známou televíznou osobnosťou. Dokonca zastávala funkciu veľvyslankyne organizácie UNICEF.

32-ročnej kráske sa však pred pár mesiacmi zmenil život úplne naruby. Lekári jej totiž našli v bruchu hrčku, ktorá prerušovala prívod krvi do ľavej nohy. Naplánovaná bola preto operácia, no vyskytli sa ďalšie komplikácie, ktoré spôsobili ešte väčšie nedokrvenie končatiny, v dôsledku čoho sa tkanivo v nohe začalo rozpadať a bývalej misske hrozila otrava krvi.

Doktori museli Danielle oznámiť, že amputácia je nevyhnutá. Tvrdá rana osudu však Kolumbijčanku nepoložila a naďalej je rozhodnutá žiť svoj život naplno. ,,Milujem svoje telo rovnako, ako predtým. Nohy? Nepotrebujem ich, keď mám krídla, aby som lietala,“ napísala na sociálnej sieti, kde zverejnila zábery po ťažkom zákroku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: IG/daniellaalvareztv, Twitter