Mnohí z nás nevenujú dostatočnú pozornosť, ak nám telo dáva najavo, že niečo nie je v poriadku. To bol aj prípad mladej ženy, ktorá zo začiatku ignorovala podivný úkaz na prste. Napokon dala na radu kamarátky a navštívila lekára. Na vyjadrenie doktora však rozhodne nebola pripravená.

Maria Sylvia si ešte v roku 2012 všimla neobvyklý úkaz na jednom zo svojich nechtov. Malo ísť o znamienko, ktoré bol svetlé a nenápadné. V priebehu niekoľkých mesiacov sa však na nechte objavila výrazná hnedá čiara. Navštívila preto obvodného lekára, no upokojil ju, že ide skutočne iba o nezvyčajné znamienko.

Známa TikTokerka tak zvláštnemu nechtu nevenovala pozornosť, keďže malo ísť iba o dermatologický problém. Len nedávno na ňu začala naliehať kamarátka, aby podstúpila biopsiu. Po neustálych pripomienkach sa rozhodla potešiť svoju priateľku, no výsledky vyšetrení boli šokujúce.

Američanke totiž bola diagnostikovaná rakovina kože pod nechtami. Celých 10 rokov tak mala na prste časovanú bombu, o ktorej netušila. Urgentne podstúpila operáciu, pri ktorej jej lekári odobrali necht a časť kosti. Celú ruku mala v sadre, aby sa zabránilo pohybu palca. Mladá žena má obrovské šťastie, keďže najnovšie vyšetrenia ukázali, že nemá v tele žiadne rakovinové bunky. Maria by chcela svojím príbehom varovať ľudí, aby nezanedbávali prevenciu, a taktiež sa nenechali odbiť, ak sa im názor prvého lekára nepozdáva.

Zábery po zákroku si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk, TikTok/@frankenthumbttv | Foto: TikTok/@frankenthumbttv, Unsplash