Je neuveriteľné, kam až dokážu ľudia zájsť, ak chcú dosiahnuť to, čo si zaumienili. Potvrdzuje to aj mladá žena, ktorá si kvôli tajnému plánu bola schopná odpíliť vlastnú ruku! Karma je však zdarma a práve trpká vypočítavosť sa jej napokon poriadne vypomstila.

Julija Adlešičová pochádza zo Slovinska, pričom ju partner nahovoril na šialený čin, na ktorý z nepochopiteľných príčin pristúpila. Blondínka si odpílila ľavú ruku cirkulárkou, aby mohla získať poistku v hodnote viac ako milión eur. K udalosti došlo ešte minulý rok, pričom lekári neverili, že išlo o nečakaný úraz v záhrade.

Ruka bola totiž odpílená celkom rovno, a dokonca ju so sebou nepriniesla ani do nemocnice. Podozrenie doktorov natoľko rástlo, že zavolali políciu. Mladá žena bola aj s partnerom a jeho rodičmi zadržaná a obvinená za poistný podvod. Polícia však nemala dostatok dôkazov a Julija sa už tešila, že jej na účte čoskoro cinkne milión a 200-tisíc eur.

Vypočítavú ženu však pred pár týždňami napokon dobehla história v počítači jej partnera, keďže si pred incidentom prezeral články o protézach na ruku. Chcel, aby viedla plnohodnotný život aj po strate jednej z končatín. 22-ročná Slovinka bola odsúdená na dva roky za mrežami a jej komplic dostal tri roky vo väzení. Dnes nemá ruku, peniaze, a dokonca už ani slobodu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: news.sky.com  |  Foto: Twitter