Slovenskou republikou otriasla mimoriadne smutná informácia. Policajný zbor v Bratislavskom kraji zverejnil správu o tragickej udalosti, v dôsledku ktorej zomrel iba 21-ročný Slovák. Je viac ako zrejmé, že z tohto sveta odišiel dobrovoľne.

Muži zákona boli včera (3. januára) krátko po 12.00 hod. vyslaní do bratislavskej časti Petržalka, pričom sa na Jasovskej ulici malo nachádzať telo muža bez známok života. Správa z tiesňovej linky bola pravdivá, keďže išlo o 21-ročného mladíka, ktorý skočil z budovy.

Podľa dostupných informácií mal skočiť zo siedmeho poschodia obytného domu, pričom utrpel devastačné zranenia, ktorým na mieste podľahol. Muži zákona začali trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia. Cudzie zavinenie bolo predbežné vylúčené.

Na smutnú správu zareagovalo aj množstvo Slovákov, ktorí sú presvedčení, že mladík sa zbytočne rýchlo vzdal svojho života. ,,Nuž, život nie je videohra. Je to smutné, ale hlavne zbabelé riešenie problémov,“ zareagoval jeden z komentujúcich. ,,Nie je dôležité, aký mal problém. Treba komunikovať a všetko sa dá vyriešiť, len treba chcieť. Smutné… mladý človek, ešte mal veľa pred sebou,“ poznamenala Slovenka. Nad rozhodnutím zosnulého sa zamyslel aj ďalší komentujúci. ,,Doba je zlá, mladí ľudia nie sú zvyknutí bojovať s problémom a okamžite sa vzdajú. Nevedia si vážiť, čo majú a radšej sa zamerajú na to, čo im chýba,“ napísal starší muž.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia SR-Bratislavský kraj  |  Foto: FB/Polícia SR-Bratislavský kraj, Pixabay