Najvyšším možným trestom, aký je možné dostať na Slovensku, je doživotný trest. Avšak ani odsenie si 20 rokov nie je práve nízkym trestom. Minimálne ten hrozí aj mladému mužovi z východného Slovenska.

Ako informuje web TV Noviny, v súvislosti so smrťou 63-ročnej ženy vo Vranove nad Topľou polícia obvinila z obzvlášť závažného zločinu vraždy 24-ročného muža. Podľa informácií má ísť priamo o syna zavraždenej ženy, ktorú našli v jednom z bytov v pondelok (13. 11.) večer. Rýchla záchranná služba už nedokázala pomôcť a lekár následne konštatoval smrť.

Polícia zadržala a obmedzila na osobnej slobode muža, ktorý bol podozrivý zo spáchania tohto zločinu. Ten je aktuálne v cele predbežného zaistenia a po dokázaní viny mu hrozí 20 až 25 rokov väzenia, takže z v

„V prípade boli vykonané všetky potrebné procesné úkony a bola získaná dostatočná dôkazná situácia, ktorá umožnila krajskému vyšetrovateľovi vzniesť obvinenie 24-ročnému Vranovčanovi z obzvlášť závažného zločinu vraždy,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová.

Zdroj | Video: TV Noviny | Foto: Pixabay