Modelka sa na oslave venovala foteniu: Jej syn (†2) sa zatiaľ utopil!

Dátum:

Priamo na sviatok svätého Valentína došlo k tragickej udalosti, ktorá preletela svetovými médiami. Mnohých totiž zaujíma, ako je možné, že slávna modelka spravila tak fatálnu chybu, v dôsledku ktorej jej 2-ročný synček náhle zomrel.

Modelka a hviezda sociálnych sietí Wiyada Pontawee sa rozhodla na sviatok všetkých zamilovaných zorganizovať luxusnú party vo vile v thajskom meste Pattayi. Počas oslavy prebiehalo aj spoločné fotenie modeliek, popíjal sa alkohol a grilovali krevety, pričom celú akciu fotografoval jej manžel.

Ich 2-ročný syn sa hral v bazéne s mladším súrodencom a ďalším dieťaťom. Kým 26-ročná kráska pózovala vo vnútri vily, jej synček sa utopil. Chlapca vo vode si napokon všimol jeho otec, ktorý ho vytiahol z vody. Privolaná bola aj rýchla zdravotná pomoc, pričom zdravotníci odviezli dieťa do nemocnice.

Lekári však mohli už len konštatovať smrť. Tragédia sa udiala dva dni pred oslavou 3. narodenín chlapčeka. Jeho otec, a zároveň fotograf uviedol, že s manželkou pracovali, keď došlo k nešťastiu. ,,Mám zlomené srdce. Nechcem viac žiť. Modlím sa, aby sa moje dieťa prebralo k životu,“ vyhlásila modelka, ktorá zverejnila aj fotografiu svojho mŕtveho syna.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: meaww.com  |  Foto: FB/วิยะดา ผลทวี, Waizen Knight, Pixabay

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...