Kauza okolo vraždy mladého novinára Jána Kuciaka pohla ľadmi spoločnosti a Slováci konečne vyšli do ulíc v početných húfoch. K politickej situácii sa už negatívne vyjadrilo viacero známych osobností tohto národa, ktorí si servítku pred ústa nedávajú.

Asistentka premiéra Roberta Fica, Mária Trošková je médiami označovaná ako spojka medzi vrcholovou politikou a údajnou talianskou mafiou pôsobiacou na východe Slovenska. V minulosti mala mať veľmi blízko k jednému z jej členov Antoninovi Vadalovi. Práve Trošková je tŕňom v oku viacerých popredných osobností Slovenska.

Na pochodoch konaných minulý týždeň sa na námestiach objavilo viacero zaujímavých a vtipných transparentov. Jeden z nich neunikol pozornosti obľúbeného moderátora Mateja “Sajfu” Cifry a Troškovej skrz neho poriadne naložil.

“Za mňa najlepší transparent z dnešného pochodu. Vyjadruje túžbu a oddanosť ženy, ktorá volá svojho mocného chlapa aby už toľko nepracoval a konečne prišiel domov. Sklonil hlavu a oddýchol si v jej lone,” poznamenal k fotke Sajfa.

Transparent, na ktorom si zgustol Sajfa, si pozriete >>> TU <<<  

Foto: Instagram