Budú traja! Nový Čas informuje o krásnej novinke známej markizáčky, ktorá sa divákom prihovára z večerného spravodajstva. Moderátorka Mária Chreneková Pietrová vraj čaká svoje prvé bábätko.

Mária Chreneková Pietrová si svoje súkromie prísne stráži. Nielenže o ňom nehovorí v médiách, nemá ani sociálne siete a často ju nevídať ani v spoločnosti.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek maco Neumahr (@studioneumahr)

Čo je ale o Majke známe, že sa v roku 2013 tajne vydala za Tomáša Chreneka mladšieho, právnika a syna oceliarskeho magnáta Tomáša Chreneka staršieho, ktorý patrí medzi najbohatších ľudí v Česku aj na Slovensku.

Nový Čas teraz prináša zo života 39-ročnej blondínky prekvapivú správu. Moderátorka Televíznych novín vraj nosí pod srdcom prvé dieťatko, čo mali potvrdiť aj dva nezávislé zdroje. „Začína to na nej byť pomaly vidieť, preto sa radšej mimo vysielania oblieka do širších vecí. Keď je na obrazovke v obtiahnutejších kostýmoch, tak to už začína byť zreteľné,“ uviedol anonym. Markizácka kráska je údajne v 4. mesiaci a bábätko by mala na svet priniesť koncom leta v Bratislave.

moderátorka

Zdroj: Nový Čas | Foto: Facebook/Televízne noviny TV Markíza, Voyo