Známa stylistka a módna policajtka Andrea Ziegler sa pravidelne vyjadruje k outfitom známych žien slovenského šoubiznisu a servítku si pred ústa rozhodne neberie. Tentokrát si ale jej vlastnú róbu zobral na mušku slovenský návrhár…

Módna policajtka a známa stylistka Andrea Ziegler sa so skalnou pravidelnosťou vyjadruje ku vkusu a módnemu citu známych slovenských žien a keď sa jej niečo nepáči, rozhodne si servítku pred ústa nedáva. Najnovšie skritizovala dámy na 19. ročníku Plesu v opere a neváhala poukázať na nadváhu žien a vyzdvihnúť aj drobné nedostatky v outfite či protokole. Za najkrajšiu kráľovnú plesu môžete hlasovať >>> TU <<<.

Talentovaný módny návrhár Lukáš Kimlička sa zrejme aj preto podujal na úlohu zhodnotiť práve jej šaty, ktoré si kritička zvolila na ples. Hoci sa, ako sám hovorí, hodnoteniu outfitov už nevenuje, pre Emmu urobil výnimku a stylistke za jej šaty, ktoré si do Plesu v opere obliekla, poriadne naložil: „Pani Ziegler sa vo svojich hodnoteniach veľmi rada oháňa protokolom a často si protirečí. Ak by som mal jej plesový outfit rozmeniť na drobné, tak začnem šatami, ktoré v žiadnom prípade nemôžem označiť titulom plesová róba. Toto sú šaty ušité zo strečového lacného zamatu, jednoduchého strihu a chýba im noblesa a presne to, čo sa od plesovej róby očakáva,“ začal Lukáš poriadne zostra, pričom jej šaty nazval elastickou tubou s rukávmi.

Na stylistke vyzdvihol len líčenie, no na outfite skritizoval módnej policajtke takmer všetko. Návrhár podotkol, že Andrea má nevhodnú dĺžku šiat, ktorá presahuje zem aj v prednej časti, príliš voľný dekolt, ktorý pôsobí spadnuto, provoplánovú farebnú kombináciu a aj príliš veľkú a neplesovú červenú kabelku. Ziegler si mala podľa protokolu taktiež vyčesať vlasy, na holý dekolt pridať náhrdelník a vynechať okuliare, ktorých rám sa na ples nehodí.

Lukáš vyslovil na záver aj celkové hodnotenie, ktoré zrejme stylistku úplne dorazí: „Ak by som to mal zhodnotiť ako celok, povedal by som, že Andrea, ktorá by mala byť príkladom a ukázať všetkým, ako to má vyzerať, to jednoducho nezvládla. V kontraste s jej osobnými hodnoteniami by som povedal že vodu káže, víno pije,“ nakladá jej na koniec. Ako na tieto slová zareaguje prísna módna kritička?

Andrea Ziegler na Plese v opere
Módna kritička na plese minulý rok
Lukáš Kimlička stylistke poriadne naložil

Zdroj: emma.pluska.sk │ Foto: Instagram, Facebook