Obľúbená speváčka Monika Bagárová sa pred malou chvíľou podelila o veľkú novinu. To, o čom celý život snívala, sa pomaly, ale isto stáva skutočnosťou. Fanúšikovia sú nadšení!

Monika Bagárová prežíva zrejme najkrajšie obdobie svojho života. Už viac ako rok jej robí radosť nielen dcérka Ruminka, ale aj priateľ Leo, ktorý ju zasypáva láskou. Nemalé úspechy však prichádzajú aj v rámci kariéry. Česká kráska sa teraz pochválila veľkou novinou!

,,Ani neviem ako začať… O svojej veľkej show v O2 Aréne som tajne snívala. Ja sama vo svojom vnútri. Nikdy by mi nenapadlo, že by sa tento najtajnejší sen mohol stať skutočnosťou. A je to tu!” oznámila radostnú správu známa speváčka, ktorá vystúpi na mieste, kde koncertujú aj najväčšie svetové hviezdy.

,,Cítim radosť, rešpekt a obrovskú pokoru k celému dianiu. Od doby účinkovania v Superstar uplynulo už (dlhých) 14 rokov a mnohí z vás sú tu so mnou od samého začiatku. Prežili sme spolu veľa v mojej hudobnej kariére aj osobnom živote a bez vás by to nešlo. Hudba je radosť, ale aj smútok. Hudba je určitá emócia, príbeh života. Ktorý si píšeme spoločne,” pokračovala kráska.

Môj príbeh nekončí, budúci rok 12. septembra pokračuje. A začína sa písať práve teraz, spolu s vami. Už teraz viem, že to bude nezabudnuteľný večer. Je to pre mňa veľká životná výzva a ja sa nesmierne teším. S veľkou radosťou s vami oslávim svoje okrúhle 30. narodeniny, prekvapila a zároveň potešila všetkých fanúšikov. Tí Monike k tejto veľkolepej novinke začali okamžite gratulovať, k čomu sa, samozrejme, pripájame aj my!

Monika Bagárová oznámila veľkú novinu

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika