Je tomu len zopár dní, čo sa čerstvá porotkyňa 6. ročníka hudobnej šou Česko Slovensko hľadá Superstar pochválila nádhernou novinkou. Spolu so svojim partnerom Makhmudom Muradovom (30) sú v šťastom očakávaní ich prvého dieťatka, ktoré sa by sa malo narodiť ešte pred finále speváckej súťaže!

Éterická speváčka Monika Bagarová (25) sa nikdy netajila tým, že miluje deti a raz by sa chcela stať mamičkou. Práve toto želanie sa jej splnilo po boku zápasníka Makhmuda Muradova, s ktorým sa už onedlho stanú rodičmi. “Vždy som to tak chcela a som šťastná, že budem mladá mama. Hovorím si, že budem mať aspoň na všetko dostatok síl a všetko pekne zvládne. Do budúcnosti by som určite chcela aspoň dve alebo tri deti,” povedala Monika pred pár dňami pre český Blesk.

Aj keď spočiatku netušili, či sa im narodí chlapček alebo dievčatko, dnes má tehotná kráska vo veci už celkom jasno. Ako totiž prezradila len pred okamihom, pod srdcom nosí malú princeznú! A ak zdedí čo i len zlomok pôvabu po svojej mamine, bude to hotová krásavica! Gratulujeme!

Fotku Moniky s bruškom môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Blesk.cz, IG/bagarovamonika