Martina Korkobcová nevydržala nátlak televíznych divákov. Po tom, čo televízia odvysielala zostrihané epizódy reality šou Farma, sa na ňu spustila nečakaná vlna kritiky. Rozhodla sa preto reagovať!

Martina sa v hre o 75 000 eur prebojovala až do veľkolepého finále. Napriek obrovskému úspechu sa však 30-ročná mamička musela zamerať na negatívnu stránku jej pôsobenia v televízii. Verejnosť ju totiž začala osočovať z dôvodu, že na obraze ju vidno najmä s fajkou v ruke alebo skrytú pod perinou, než aby pracovala na statku.

„Je na mieste si uvedomiť konečne, že je to hra o dueloch, nie o tom, kto a koľko robí,“ ohradila sa Korkobcová a následne uviedla, že počas jej pobytu na Farme pracovala, avšak tieto zábery diváci skrátka nevideli.. „U Muffy to vidieť nie je z nepochopiteľného dôvodu strihania epizód, že len fajčí a nič, pochopiteľne divák vidí len to, čo mu telka ponúkne,“ vysvetľovala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

„Pre diváka je zaujímavejšie to, ako sa taktizuje, intriguje, pletkuje skôr ako práca. Každého v telke vykreslia ako chcú oni,“ uviedla i na margo samotnej Markízy. „Ďalšia vec sú už urážky. To na mieste podľa mňa nie je,“ zakončila po tom, čo si na internete prečítala nechutné komentáre v spojitosti s jej osobou.

Foto: Instagram/muffynka_, voyo.markiza.sk