Je to pár dní, čo sa skupina kamarátov rozhodla využiť slnečné počasie a vydali sa k priehrade Môťová, ktorá bola vybudovaná na rieke Slatina. Jeden z mužov dostal šialený nápad, ktorý sa mu napokon stal osudným. Na miesto tak bola okamžite privolaná nielen polícia, ale i hasiči!

V utorok (19. júla) skočil 41-ročný muž do vody v priehrade Môťová a následne sa stratil pod hladinou. Zo začiatku si jeho priatelia mysleli, že ide o naozaj hlúpy žart, no opak bol pravdou. Na miesto bola privolaná polícia aj hasiči, ktorí začali s viacerými pátracími akciami. Zvolenčana sa však nepodarilo nájsť.

29. júla v ranných hodinách zalarmoval obsluhujúci personál vodnej nádrže Môťová ochrancov zákona, keďže na hladine si všimli osobu bez známok života. „Telo bolo z vody vytiahnuté a bolo potvrdené, že ide o nezvestného muža,“ oznámila polícia na sociálnej sieti.

,,V aktuálnej sezóne ide už o piatu obeť letného kúpania. Opäť upozorňujeme a vyzývame, aby ste nepreceňovali svoje schopnosti, plávali len na miestach, ktoré poznáte a nikdy nevstupovali do vody pod vplyvom alkoholu,“ dodali policajti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia SR-Banskobystrický kraj  |  Foto: FB/Polícia SR-Banskobystrický kraj, J.Š.