Je to iba pár hodín, čo došlo v Trenčianskom kraji k šokujúcej udalosti, ktorá otriasla manželským párom. Vo vlastnej domácnosti museli čeliť útoku mladého muža, ktorý bol mimoriadne agresívny. Napadnutý Slovák utrpel vážne zranenia, v dôsledku čoho bol hospitalizovaný.

31-ročný muž násilím vstúpil do rodinného domu v Hornej Strede, pričom vykopol plastové dvere. Útočník pod vplyvom alkoholu zaútočil na manželský pár, ktorý sa nachádzal v jednej z izieb. Agresor začal päsťami udierať muža po celom tele a spôsobil mu aj rezné rany na tvári.

Počas útoku sa mu však podarilo ujsť na ulicu pred dom a privolať políciu. ,,Páchateľ mu spôsobil rezné rany na tvári, hematómy v oblasti hlavy a tiež zlomeniny stavcov,“ uviedla polícia na sociálnej sieti. Privolaní muži zákona napokon páchateľa spacifikovali a momentálne sa nachádza v cele policajného zaistenia.

Vyšetrovateľ požaduje vzatie obvineného do väzby a policajný spis už bol odovzdaný prokurátorovi. Sudca sa s týmto návrhom stotožnil, a dokonca sa ukázalo, že mladík už bol v minulosti súdne trestaný. V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na 5 rokov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Polícia SR-Trenčiansky kraj  |  Foto: FB/Polícia SR, Polícia SR-Trenčiansky kraj