Podľa štatistík je vyhrať lotériu minimálne raz v živote menej pravdepodobné ako to, že vás zasiahne blesk. Aj napriek tomu obrovské množstvo ľudí podáva tikety a dúfa, že sa na nich usmeje šťastie. Existujú však spôsoby, ako môžete zvýšiť svoje šancu na výhru!

Rozhodne neexistuje nikto, komu by prekážalo, keby mu z ničoho nič pristálo na účte pár miliónov eur. Herný expert Francis Csiki sa rozhodol podeliť so svojimi najlepšími tipmi, ktoré používa dlhé roky. V lotérii vyhral celkom 7-krát, vďaka čomu sa stal milionárom.

Podľa jeho rád sú tzv. ,,veľké výhry”, ako napríklad v hre Euromilióny, mimoriadne lákavé, keďže sľubujú jedinečný Jackpot, no maximálna cena výhry je vyvážená nízkymi kurzami. V prípade hry Euromilióny je šanca na výhru 1 k 139 838 160, no pri hre s menšími výhrami je šanca 1 ku 13!

Taktiež si mnohí tipujúci vyberajú čísla podľa dátumov narodenia, výročia svadby a pod. ,,Aj keď si možno myslíte, že tieto čísla sú pre vás veľmi osobné, existuje veľká šanca, že sa o svoje šťastné čísla podelíte s tisíckami ďalších hráčov,” vysvetlil Csiki pre The Sun. Ak sa chcete vyhnúť ,,narodeninovým” číslam, vyberte tie, ktoré sú vyššie ako 31. Zaškrtávať by ste tiež nemali reťazce čísel ako napríklad 1, 2, 3, 4, 5.

7-násobný výherca odporúča ľuďom, aby sa nebáli zopakovať rovnaké čísla. Mnohí hráči sa totiž domnievajú, že tie isté čísla už nemôžu ,,padnúť”, no opak je pravdou. Každé žrebovanie je totiž nezávislé a náhodné. V závere zdôraznil tú najdôležitejšiu vec pri hraní lotérie. „Nemali by ste byť posadnutí výsledkami alebo ich považovať za niečo viac ako za zábavu. A čo je najdôležitejšie, musíte vedieť, ako si udržať kontrolu. To je životne dôležité pri akejkoľvek hazardnej činnosti,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Unsplash