Exfarmárka, ktorá účinkovala v reality šou Farma zaujala divákov svojimi štipľavými poznámkami, ale aj príťažlivými krivkami tela. I napriek tomu, že výhru nezískala, rozhodla sa svoju slávu využiť v novom podnikaní.

Reč je o Nikole Komorovej (25), po svadbe premenovaná na Nikolu Ďuriš, ktorá sa rozhodla predávať luxusné oblečenie cez internet. Zo začiatku to vyzeralo, že sa jej v podnikaní darí. No zákazníčky boli čoraz viac nespokojné a nazývali ju podvodníčkou.

„Ak si objednáte konkrétnu vec, pohotovo reaguje a tlačí vás do okamžitého prevodu. Peniaze som teda naivne poslala na účet, ktorý nepatrí jej. Potom nebolo možné sa jej dopátrať. A niekedy odpísala výmysly,“ sťažovala sa jedna zo zákazníčok. Exfarmárka sa však obhajovala argumentom, že mala problémy so stránkou a počítačom.

Situácia sa pravdepodobne vyostrila, keďže cas.sk uviedol, že na Nikolu je dokonca vydaný zatykač. V týchto chvíľach nie je známe, z akého dôvodu si polícia zobrala na mušku slovenskú tmavovlásku. No Komorová musí mať poriadne za ušami, keďže zmizla a polícia ju nevie vypátrať. Žeby mala dôvod na skrývanie?!

Zdroj: cas.sk  |  Foto: facebook.com