Televízia Markíza posiela na Farmu 7 ďalšie nové tváre. Práve títo dvaja oddýchnutí farmári majú priniesť pozitívnu energiu a novú pracovnú silu. 

[sociallocker]Spomínate si na Miloša Ferleťáka známeho pod prezývkou Miki? Práve Miki je jedným z farmárov, ktorý dostal šancu opäť zabojovať o 50 000 eur. Hoci sa na prvej Farme zdržal len týždeň, diváci si ho určite pamätajú aj kvôli pletkám s Andreou Járovou. Farmára síce doma čakala manželka, ale sexi krivkám historicky prvej víťazky nedokázal odolať! Uvidíme či sa mu podarí držať ďalej od tohtoročných krások ako sú Jana Hrmová či Lucia Mokráňová.

Ako ženská posila pribudne na farmu Miriam Pribaničová, z Farmy 5. Miriam sa držala na farme veľmi statočne a vyslúžila si prvenstvo v počte dní strávených ako slúžka. Miriam bola veľmi silnou súperkou v dueloch, preto bude pre dievčatá veľkou konkurenciou. Miriam má muža Chorváta, preto jej nebránilo nič v tom, aby skúsila šťastie aj v chorvátskej verzii Farmy. Bohužiaľ, skončila týždeň pred finále.

Týchto dvoch nových farmárov, môžete vidieť na televíznych obrazovkách už dnes  večer na Markíze.

Zdroj: cas.sk | Foto: reprofoto farma.markiza.sk [/sociallocker]