Karina Qayumová už nie je žiadne malé dievčatko. Herečka prekročila prah dospelosti a svoju 18-tku oslávila vo veľkom štýle. Nechýbali se*y šaty ani vyzývavé pózy.

Rodáčku z Trnavy preslávil fenomenálny seriál Oteckovia, ktorého súčasťou bola od jeho úplného začiatku. Karina Qayumová stvárňovala inteligentnú žiačku a eko aktivistku Ninu, ktorá bola dcérou Tamary a Mareka Bobulovcov (Zuzana Mauréry a Vlado Kobielsky).

herečka

Keď talentovaná herečka v seriáli začínala, mala iba 11 rokov. Divákom tak doslova rástla pred očami, až kým Oteckovia pred takmer dvomi rokmi nezmizli z obrazoviek. Fanúšikovia však brunetku môžu sledovať na Instagrame, kde má úžasných 137-tisíc priaznivcov. S nimi sa teraz Karin podelila aj o zábery zo svojej oslavy 18. narodenín.

Nešlo o žiadne komorné posedenia, ale poriadny žúr s kamarátmi, ako sa na 18-tku patrí. Čerstvá dospeláčka zvolila príťažlivé zlaté šaty, výrazný make-up a nechýbali ani zvodné pózy s vyplazeným jazykom či chytanie za zadok. Nuž, milučké dievčatko z Oteckov je už dávnou minulosťou.

Zdroj/Foto: Instagram/karinkaqayumova