Po kratšej prestávke sa na obrazovky televízie JOJ opäť vráti šou Nákupné maniačky, ktorá bola medzi divákmi veľmi obľúbená. Už pred niekoľkými mesiacmi sa však objavila informácia, že módny kat Maroš Kočišík v relácii končí. Kto ho v novej sérii nahradí?

[sociallocker]Po zverejnení statusu na sociálnej sieti, prostredníctvom ktorého dal Maroš vedieť, že v maniačkach končí, sa veľa divákov vyjadrilo, že to už nebude bez neho to pravé. Niekoľko sezón bol neodmysliteľnou súčasťou relácie a z jeho hlášok sme išli často až do kolien. Preto je na mieste obávať sa, či to bez Kočišíka bude ešte stáť za to.

Ako však uvádza portál cas.sk, hovorí sa o skutočne zaujímavom náhradníkovi. Podľa ich informácii by sa mala v relácii objaviť kontroverzná Zuzana Plačková, ktorá vraj dostala v televízii JOJ zaujímavú ponuku. Zatiaľ však o tom bývalá reality hviezdička nemôže hovoriť, no nepriamo to potvrdila. Tiež sa vyjadrila, že ide o prácu, ktorej by sa chcela dlhodobo venovať.

Zuzana sa už v Nákupných maniačkach párkrát objavila ako súťažiaca a tak uvidíme, či tentokrát zasadne na porotcovskú stoličku.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram
[/sociallocker]