Kým si Ráchel Karnižová užívala pobyt vo vile Love Island, na Slovensku sa k nej vyjadroval expriateľ Tomy Kotty či ďalší kontroverzný Slovák Filip Sulík. Páni vyťahovali jednu šokujúcu vec za druhou, pričom najnovšie sa k nim pridali aj influencerkine kamarátky.

Ešte počas veľkonočných sviatkov Ráchel Karnižová šokovala na Instagrame obvineniami z brutálnej bitky, ktorej sa mal dopustiť jej vtedajší priateľ Tomáš Drahoš alias Tomy Kotty. Ten sa následne stiahol a odišiel na protialkoholické liečenie. Až po návrate z neho sa dozvedel, čo všetko o ňom bývalá priateľka verejnosti porozprávala.

ráchel

Po návrate z liečebne sa Tomy k incidentu začal vracať a hovoriť svoju pravdu. Pridal sa k nemu aj syn politika Richarda Sulíka. Ten po rozchode udržiaval s Ráchel kontakt. Keď sa však pred časom dozvedel, že ho vraj chcela omámiť, rozhodol sa, že to nenechá len tak. V súvislosti s jej osobou viackrát spomenul promiskuitu či drogy, na ktoré mala kráska z Love Island navádzať i kamarátky.

Vážne toto Ráchel plánovala?

Fiki po dlhšom čase otvoril tému, na ktorú už neraz narážal. Má ísť o najväčšiu špinu, akú na Ráchel má. Ide o tak závažnú vec, že by podľa jeho slov mohla skončiť vo väzení. Zmienil sa o nej v najnovšej časti svojho podcastu, do ktorej si prizval aj dve bývalé Rácheline dobré parťáčky.

ráchel

 ,,Ráchel plánovala umlčať Tomyho možno aj navždy,” uviedla otvorene Lenka, s ktorou influencerka varila v šou Bez servítky, pričom jej slová cituje portál Pluska. Lenka prezradila, že sú do toho zatiahnutí aj iní ľudia. ,,A bojím sa s tým ísť von, pretože je to trestný čin v štádiu pokusu. Veľa ľudí o tom vie, sú dôkazy – je to vážny trestný čin,” šokovala.

Ako sa ďalej vyjadrila, jej priateľka mala podniknúť aj prvé kroky a postupovala tak, aby sa daná vec zrealizovala. ,,Mohla by z toho mať vážne problémy. Dialo sa to mesiace potom, ako už boli od seba, krátko predtým, ako odchádzala na Love Island. Nemyslela som si, že to má v sebe, urobiť niekomu takto zle,” odhalila zarážajúce plány.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

O údajných nekalých úmysloch módnej dizajnérky sa Pluska dozvedela aj z iného zdroja, ktorý ju vraj taktiež veľmi dobre pozná.

,,Ráchel tvrdila o Tomym, že je to narkobarón, že predával drogy, čo je blbosť. Vymyslela si, že Tomáš spal s nejakým chlapom. Ráchel mala zlovestný plán a pracovala na jeho realizácii naozaj na vysoko postavených politických miestach, aby mu do domu v Maďarsku, kde mali spolu bývať, narafičili drogy a zavolala by tam raziu. Vravela, že by bolo dobré, aby uňho niečo našli. Nenápadne naznačovala, že mu to tam narafičí,” znie ďalšie šokujúce vyjadrenie. Karnižová je síce na sociálnych sieťach aktívna, avšak k týmto závažným obvineniam sa zatiaľ nevyjadruje.

Zdroj: Pluska | Foto: Instagram/rachellkka, bfocus.sk, fikisulik, lenockatt