Slovákov čaká novinka, na akú množstvo z nich čakali niekoľko rokov. Už čoskoro budeme môcť navštíviť nový reťazec, ktorý sľubuje obrovskú ponuku kvalitných domácich výrobkov. Vyberiete sa tam na nákup aj vy? 

 

Slováci sa majú na čo tešiť. Čoskoro otvorí svoje brány nový reťazec, ktorý sľubuje široký výber slovenských potravín. Všetko sa to začne 2. marca, kedy skupina Terno otvorí na Slovensku prvý obchod pod značkou Kraj. Ten sa bude nachádzať v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves, no postupne sa rozšíri aj ďalej.

Podľa názvu je jasné, na čo sa bude reťazec zameriavať. Cieľom spoločnosti je uspokojiť veľkú cieľovú skupinu zákazníkov, ktorý si potrpia na domáce produkty. Tradičná slovenská nebude len ponuka potravín, ale aj vizuál predajne, kde bude množstvo dreva symbolizujúceho naše hory a lesy.

Tento nápad vznikol vďaka potrebe predajní, kde by dostali priestor najmä lokálni výrobcovia, ktorých výrobky sú stále žiadanejšie. Po otvorení tejto predajne k nej o pár týždňov pribudne aj druhá a to konkrétne v bratislavskej Petržalke. Dvomi otvorenými predajňami to však nekončí, ambíciou spoločnosti je otvoriť viacej takýchto prevádzok, ktoré budú blízko k ľudom.

Zdroj: aktuality.sk | Foto: pixabay/depositphotos