Xénia Gregušová si získala mimoriadne sympatie Slovákov v reality šou Farma 12, kde spoznala svojho aktuálneho partnera Lukáša Stanislava, pričom o pár mesiacov neskôr očarila aj české publikum v relácii Survivor. Kým v programe, v ktorom bojovala o prežitie, síce nevyhrala, v realite si splnila jeden z najväčších snov.

Sympatickej víťazke Farmy 12 Xénii Gregušovej sa po účasti v dvoch reality šou darí aj v súkromí, pričom s láskou, ktorú si našla práve pred televíznymi kamerami, sa odhodlali k veľkému životnému kroku. Krásna Žilinčanka sa na sociálnej sieti Instagram pochválila významným krokom, ktorý považuje za vstup do dospelosti.

Ako prezradila, už v období, kedy ležala na pláži v šou Survivor, uvažovala nad kúpou vlastného bytu, čo napokon začala riešiť okamžite po návrate domov. “Keby nebolo Lukyho, určite by som sa k tomuto kroku sama neodvážila. Vo všetkom mi veľmi veľmi pomohol a myslím, že toto bola ďalšia vec, ktorá náš vzťah len upevnila a spravila ho ešte krajším a silnejším,” prezradila Xénia, ktorú momentálne čaká zariaďovanie nehnuteľnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/xenia_gregusova