28. júla sa Márii Čírovej navždy zmenil život, keď na svet priviedla svoje tretie dieťatko. Sympatická speváčka nešetrila už počas tehotenstva emóciami, pričom Marošovi Kachútovi porodila vytúženého synčeka, ktorý dostal nevšedné meno.

Kým moderátorka Barbora Krajčírová porodila len pred pár hodinami, 31-ročná speváčka Mária Čírová sa stala hrdou trojnásobnou mamičkou uplynulý utorok. Ako avizovala už pred niekoľkými týždňami, deväť mesiacov nosila pod srdcom synčeka, ktorý dostal meno Ruben. K dcérke Zoe a synovi Hugovi tak do rodiny Kachútovcov pribudol druhý malý muž. “Chlapček náš, snívali sme o tebe, predstavovali sme si ťa a teraz si už náš. Piaty člen našej rodiny,” nešetrila emóciami Mária.

Ako sa však len pred pár hodinami pochválila na sociálnej sieti Instagram, manžel Maroš Kachút si pre ňu prichystal skutočne nádherné prekvapenie. Namiesto toho, aby totiž svojej láske priniesol kvety, venoval jej jedinečný prsteň so začiatočnými písmenami ich detí. “Povedal, že kvety by som aj tak musela jedného dňa vyhodiť.. ‘Zavri oči, láska..,'” napísala k snímke speváčka. Tak tomu hovoríme skutočne nádherný dar!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/mariacirova