Najznámejší masový vrah na Slovensku si odpykával svoj doživotný trest v zariadení v Trenčíne. Na verejnosť sa však dostala informácia o tom, že v utorok mal náhle odísť na druhý svet. Príčina jeho úmrtia nebola oficiálne potvrdená, no údajne mal mať od minulého roka problémy so srdcom.

Vo veku 66 rokov náhle zomrel najznámejší masový vrah Ondrej Rigo. Svoj doživotný trest si odpykával v trenčianskej väznici za vraždu ôsmich žien a maloletého chlapca. Podľa informácií TVnovín požiadal po odpykaní si 25 rokov v roku 2018 o podmienečné prepustenie, no súd mu nevyhovel.

Rigó mal minulý rok zdravotné ťažkosti, pričom si mal podľa všetkého prechádzať problémami so srdcom. Nejaké obdobie mal byť aj hospitalizovaný v nemocnici. Oficiálna príčina jeho skonu však nateraz nebola potvrdená.

Najznámejší masový vrah na Slovensku sa už pritom ako 14-ročný dostal do prevýchovného nápravného zariadenia, pričom neskôr putoval aj spolu so súrodencami do sirotinca. V čase najväčšieho vyčíňania v rokoch 1990 až 1992 si vyhliadal ako obete staršie a osamelé ženy v Bratislave, Mníchove aj Amsterdame, pričom ich viackrát usmrtil aj počas spánku. K obetiam sa dostával často cez pootvorené okná a po usmrtení mal s telami žien styk. Rigo sa k vraždám nikdy nepriznal napriek dôkazom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: YT/Svet Zločinu, Televízia Markíza