V 5. sérii obľúbeného seriálu Dunaj, k vašim službám zamiešalo karty niekoľko nových postáv. Už čoskoro k nim pribudne ďalšia posila, ktorá nastúpi na post predavačky v obchodnom dome na oddelení módy.

Diváci úspešného dobového projektu ostali v šoku z vraždy predavačky a mladej mamičky Malvíny Čontošovej, po ktorej ostal malý synček Ondrík. Obľúbená herečka Anička Jakab Rakovská tak v seriáli Dunaj, k vašim službám definitívne skončila. Možno aj preto, aby mala viac času na blížiacu sa šou Let’s Dance, kde sa stala jednou zo súťažiacich.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Anic Jakab Rakovska (@anic.jakab.rakovska)

Po tragédii prišlo o dve šikovné ruky aj oddelenie módy v obchodnom dome. Už čoskoro však prázdne miesto po zosnulej brunetke zaplni nová posila. Konkrétne Tereza Lapšanská, ktorú stvárni známa herečka Barbora Chlebcová. Sympatickú blondínku môžete poznať napríklad ako policajtku Milku z Mamy na prenájom či ako moderátorku Rádia Expres.

„Hrám jednoduchšiu, no o to viac zapálenú ľudáčku z vidieka s veľkými ambíciami,“ prezradila pre Eurotelevíziu o svojej role Barbora. Jej nová postava bude zároveň udavačkou, ktorá bude pozorne sledovať všetko, čo by mohlo byť v rozpore so záujmami nemeckej ríše. „Neštíti sa v mene vlastného prospechu a povýšenia intrigovať a udávať,“ uviedla Chlebcová, ktorá si myslí, že divákom bude liezť asi trochu na nervy.

Zdroj: Mediaboom, Eurotelevízia | Foto: Faceobook/Dunaj, k vašim službám – TV Markíza