Slovenské televízie spustili v roku 2020 na svojich obrazovkách množstvo zaujímavých seriálov. K tým najnovším sa už onedlho pripojí projekt TV JOJ, ktorým je dlho očakávaná snímka Jenny.

Televízia JOJ už 1. marca poteší svojich divákov novým seriálom Jenny, ktorý je vlastnou adaptáciou mimoriadne úspešnej kanadskej snímky. 15-ročná tanečníčka žijúca s otcom a bratom sa počas jedného z tréningov začne cítiť mimoriadne slabá, priočm jej telo v istom momente zlyháva.

Hoci dúfa, že je to len obyčajný vírus, z ktorého sa rýchlo vylieči, krutá realita onkologickej diagnózy prevráti život naruby jej aj celej rodine. Otec, ktorý už prišiel o manželku, sa cíti bezradný a mladšiemu bratovi chýba sestrička. Po počiatočnom šoku v sebe Jenny objaví veľkú silu a rodina jej pomáha bojovať,“ uvádza na svojej stránke televízia JOJ.

Jenna bude pre divákov fantastickou zmesou emócii, nádeje, odhodlania i lásky, pričom v seriáli sa objavia najväčšie herecké esá súčasnosti. V úlohe otca teenagerky, ktorú stvárňuje Bára Očenášová, sa predstaví Janko Koleník, ktorého budú dopĺňať Táňa Pauhofová, Marián Mitaš, Zuzana Kronerová či Vlastina Svátková. O mimoriadne emotívnu skladbu sa tentokrát postarala slovenská skupina Fallgrap, pričom tá má na svedomí už úspešný hit k seriálu Milenky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Úvodná skladba k seriálu Jenny

Zdroj: TV JOJ, YouTube