Reality šou Farma 12 sa pomaly, ale isto blíži do svojho veľkolepého finále, pričom na statku stále bojuje o výhru vo výške 75 000 € desať súťažiacich. Kým medzi niektorými z nich vznikajú len intrigy a inými priateľstvá, Sára a Erik zahoreli na markizáckom statku čoraz silnejšou láskou.

Diváci markizáckej reality šou Farma boli svedkami už viacerých vzťahov, a kým v úvode dvanástej série sa pozornosť upriamovala predovšetkým na Nikol Fridrichovú a Henricha Kuľka, dnes je už všetko úplne inak. Zabudnutý pár si opakovane užíval v alkoholickom opojení intímne chvíľky, pričom po vypadnutí svojráznej Bratislavčanky na sebe bývalí milenci nenechali nitku suchú.

Celkom inak však svoj vzťah berie Sára s Erikom, medzi ktorými sa črtajú aj čoraz intenzívnejšie city. Ako priznala rodáčka z Rabče, k temperamentnému Prešovčanovi cíti čoraz väčšiu náklonnosť, pričom stabilný pár tvoria už niekoľko týždňov. Aj keď sa doposiaľ k žiadnym radovánkam neodhodlali, všetko sa zmenilo v uplynulú noc, po ktorej ostala fitnesska z Erikovho správania poriadne zaskočená.

Zábery zo sluhovne však napriek nepríjemnému vyvŕbeniu sa situácie zverejnila televízia Markíza v plnom rozsahu, pričom cenzúrou neprešla ani zvuková stopa. “Dám ti to do pusy?” opýtal sa vášnivý sluha, s čím jeho partnerka absolútne nesúhlasila, a tak využil jej bruško.

Kompletný záznam z noci môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/farma.markiza