Je tomu len zopár hodín, čo si ľudia z celého Slovenska sadli za štedrovečerné stoly, aby v kruhu najbližších oslávili najkrajšie sviatky v roku. Výnimkou nebol ani premiér Igor Matovič, ktorému dcéra pred časom venovala skutočne jedinečný darček.

Tohtoročné vianočné sviatky sú pre všetkých Slovákov iné, na aké sme boli doposiaľ zvyknutí. Rodinné stretnutia a návštevy vystriedal tvrdý lockdown, pričom množstvo príbuzných ostalo v spojení výhradne cez telefón. Výnimkou nie je ani rodina Igora Matoviča, ktorý si zaspomínal na Vianoce spred dvoch rokov.

Práve vtedy totiž dostal od jednej z dcér jedinečný dar priamo od srdca, ktorým sa pochválil aj na sociálnej sieti. “Neviem, či ste niekedy dostali darček, ktorý bol tak zlatý, že vám ho bolo ľúto otvoriť. Ja mám taký od Vianoc spred dvoch rokov. Pod stromčekom vtedy boli menšie či väčšie balíčky… ale v kútiku bol nenápadne jeden mrňouz s milým textom a super dovetkom na konci “napr. banán v čokoláde,” uviedol premiér. “Myslím, že si ich takto nechám rásť na hodnote až kým zo slečny, pardóóón, z Ježiška nevyrastie dáma … a potom jej ich vrátim do vena,” dodáva dnes s úsmevom. Schovávate si taktiež nejaký malý darček, ktorý vám prirástol k srdcu?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/I.M.