Zuzana Čaputová patrí rozhodne k najkrajším političkám, aké sme kedy na slovenskej scéne videli. Najnovšie však verejnosti doslova vyrazila dych čerstvým záberom, ktorý vyhotovil známy fotograf Branislav Šimončík. Takto ste našu prezidentku ešte nevideli!

Zuzana Čaputová, ktorá aktuálne rieši náročnú situáciu ohľadne plošného testovania, navrhla len pred pár dňami zvolanie Bezpečnostnej rady. Popri vážnych prezidentských povinnostiach si ale hlava štátu stihla strihnúť fotenie so známym slovenským fotografom. Branislav Šimončík, manžel Tamary Heribanovej, má na svojom konte aj spoluprácu so Sharon Stone a ďalšími hviezdami.

Aktuálne zvečnil našu prezidentku na nádhernom portréte v čiernobielom prevedení. „Som poctený, že som mal príležitosť odfotiť prezidentku Slovenskej republiky,“ napísal Šimončík na svojom Instagrame plnom výsledkov svojej práce. Na očarujúcom zábere je Čaputová zobrazená s rozšafne rozfúkanými vlasmi a širokým úsmevom na tvári.

To, že to prezidentke mimoriadne pristane, uznali aj fanúšikovia. Medzi pochvalnými komentármi nechýbala ani víťazka SuperStar Barbora Piešová, Laci Strike, Ester Geislerová či Tereza Maxová. Fotografia učarovala aj herečke Kristíne Tormovej: „To je prekrása,“ napísala k záberu. Súhlasíte?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/branislavsimoncik