Najkrajšia žena Česka za rok 2008 musela byť hospitalizovaná v psychiatrickej liečebni v Bohnicích. Konkrétne sa jedná o Zuzanu Jandovú (28). Čo sa Zuzane mohlo stať?

[sociallocker]Česká modelka bola hospitalizovaná na uzavretom oddelení a prístup k nej má iba blízka rodina. Modelkin psychický stav musí byť vážny, keďže na uzavretom oddelení sa nachádzajú ľudia, ktorí môžu byť nebezpeční pre seba, ale aj pre okolie.

Zuzana sa v poslednej dobe uzatvárala do seba a častokrát hovorila svojej rodine o mystickej ceste a skúmala duchovný život. Taktiež sa stretávala s ľuďmi, ktorí sa radi zúčastňovali na rôznych akciách, kde sa zabávali do neskorých hodín.

Je otázne, či jej zmeny správania spôsobili psychickú poruchu. V minulosti sa nevedela spamätať z rozchodu s podnikateľom Robertem Hájkem, s ktorým plánovala svadbu. V tom období jej nevyšli mediálne projekty, na ktorých pracovala. Modelka priznala, že psychické problémy dobre pozná. ,,Uvedomila som si, že som si za všetko mohla sama, pretože mi chýbala sebaláska a sebarešpekt, sebaúcta. Teraz som v stave, keď som šťastná presne tak, ako som,“ uviedla nedávno Jandová.

Bohužiaľ, Jandová si prežila ťažké psychické obdobie, ktoré ju ovplyvnilo oveľa viac ako očakávala. Miesto, kde sa nachádza jej snáď pomôže k uzdraveniu a vedeniu plnohodnotného života.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Facebook
[/sociallocker]