Odhalené scény z filmového prostredia nie sú ničím výnimočným, a to nemyslíme kategóriu tých “pre dospelých”. Mnohé zahraničné, no aj slovenské a české herečky sa vo filomoch či seriáloch viackrát rozhodli prijať rolu, kde toho na sebe veľa oblečeného nemali.

Nepochybne jednou z najpôvabnejších českých herečiek, ktorá sa neskôr stala i moderátorkou, je nepochybne Sabina Laurinová. V minulosti uvádzala napríklad spevácku súťaže DO-RE-MI, zahrala si aj jednu z mamičiek malého Vitka Koudelku v úspešnej komédii Jak se krotí krokodýli a podobne.

Avšak Sabina, ktorá má už aktuálne po päťdesiatke, svoju kariéru začínala už v osemdesiatyhc rokoch, pričom už krátko pred dovŕšením plnoletosti v roku 1989 sa po prvýkrát rozhodla prijať rolu, v ktorej sa objavila nahá.

V československo-poľskom filme Kainovo znamení ju “vyzliekol” poľský režisér Janusz Majowski a možno ani sám netušil, že aj po desaťoročiach bude považované toto odhalenie za jedno z najkrajších v československej kinematografii. Dlhovlasá blondínka sa rozhodne nemala za čo hanbiť!

→ Laurinová vo filme Kainovo znamení – 12

Foto: IG/sabinalaurinova.official