Reality šou Farma sa pomaly, ale isto blíži do veľkolepého finále, pričom práve v pondelok sa súťažiaci dozvedia meno posledného farmára týždňa. Ešte predtým sa však v aréne konal napínavý duel medzi najväčšími rivalkami aktuálnej série, ktoré si v závere epizódy napokon predsa len podali ruku a prišlo aj na ospravedlnenie!

Štrnásta séria reality šou Farma je bohatá na rôznorodé charaktery, z ktorých sa niektoré snažia nájsť si k sebe cestu, kým iné sa nedokážu akceptovať. K tým, čo si nedokázali ani opakovane prísť na meno, patria aj Natália Lenártová (41) a Alexandra Mináriková (22), pričom dievčatá spolu napokon skončili aj v súboji o postup.

Duelu dokonca predchádzal slovný spor, ktorý si súťažiace mienili vyriešiť práve v aréne. Aj keď by sa mohlo zdať, že fitness trénerka ťahá za dlhší koniec, keď bola v prvej disciplíne úspešnejšia pri dojení kozy, skóre sa vyrovnalo v druhom kole.

Tu sa mali Alex s Natáliou preťahovať lanom, avšak nakoľko bol súboj mimoriadne vyrovnaný, zasiahnuť musela samotná réžia. „Je to neskutočne vyrovnaný súboj. Preto nastane niečo, čo sa v histórii tejto disciplíny ešte nestalo. A to bude to, že my dávame tento stĺp preč,“ prekvapivo oznámil Marek Fašiang. Paradoxne, práve v silovom kole si napokon pripísala prvý bod práve Alex, ktorá bola úspešnejšia taktiež vo vedomostnom kvíze a pílení dreva.

V závere sa Natália prihovorila osobitne ku každému zo súperov, ktorých taktiky už mala možnosť vidieť aj doma v televízii, pričom najväčšiu radosť mala z Giuliany, Filipa a Šimona. Pri rozlúčke s blondínkou napokon došlo aj k prekvapivému momentu, keď k nej podišla práve Alex a ospravedlnila sa jej za vulgárne nadávky, ktorými ju atakovala len pár hodín pred duelom. K zásadnému zmiereniu síce medzi rivalkami nedošlo, avšak základom je vždy prvý krok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: markiza.sk