Legenda šou Česko Slovensko má talent pred pár dňami poslednýkrát vydýchla. Na Jozefa Pátroviča však budeme navždy spomínať aj vďaka zlatej soške, ktorá nesie jeho meno. Najnovšie skončila v rukách skutočne kontroverzného speváka.

Holadrops alebo aj Venušanka šokoval už v úvode svojho vystúpenia, keď sa predstavil ako bytosť z Venuše, ktorá sa na Zem dopravila teleportom. Následne prišiel spev, ktorý však so spevom toho nemal veľmi veľa spoločného.

Vďaka ukričanému a pomerne vulgárnemu číslu si mladík vyslúžil ocenenie Zlatý Pátrovič, ktorému sa úprimne potešil. Porotcovi Jakubovi Prachařovi dokonca sľúbil, že mu s ním príde spraviť súkromné vystúpenie na izbu.

Kontroverzný Slovák čakal kritiku, no tej sa napokon nedočkal. Okrem sošky ho totiž porota posunula do ďalšieho kola, z čoho ostal vykoľajený aj on sám. V nemom úžase ostali i diváci, ktorí Holadropsa na sociálnej sieti nešetria kritikou. ,,Naozaj ešte tomuto treba tlieskať. Naozaj sa nedivím, kam tento svet speje, keď toto bolo vtipné a poslať ho ešte ďalej. Výsmech naozajstnému talentu a ľuďom, ktorí sa snažia, majú trému a toto sebestredne individuum z venuše, chorá hlava…. spamatajte sa,” napísala na Facebook istá Nika.

Azda najviac reakcií, ktoré pri videu Holadrops každou minútou pribúdajú, sú v znení – hnus, grc, katastrofa. Ak ste kontroverzné číslo zmeškali, môžete si ho pozrieť vo videu.

Holadrops v Česko Slovensko má talent

Zdroj/Foto: TVJOJ/ Joj.sk, Instagram/tvjoj